Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Saad: Wszystko szło po naszej myśli

Magdalena Saad: Wszystko szło po naszej myśli

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź stanął na ostatnim stopniu podium TAURON Ligi 2020/2021. Łodzianki odwróciły losy rywalizacji z Radomką Radom, a decydujące starcie wygrały, nie tracąc seta. – Jeszcze jestem pełna emocji i ciężko tak po spotkaniu i rozdaniu medali to podsumować. Wszystko szło po naszej myśli, cały czas w miarę to kontrolowałyśmy. W trzecim secie trochę uciekła nam koncentracja, zaczęłyśmy trochę gorzej – mówiła ucieszona libero łódzkiej drużyny Magdalena Saad. 

Decydujący, piąty mecz rywalizacji o brązowy medal TAURON Ligi przebiegał raczej pod dyktando ŁKS-u Łódź, choć w trzeciej partii na chwilę straciły one koncentrację. – Jeszcze jestem pełna emocji i ciężko tak po spotkaniu i rozdaniu medali to podsumować. Wszystko szło po naszej myśli, cały czas w miarę to kontrolowałyśmy. W trzecim secie trochę uciekła nam koncentracja, zaczęłyśmy trochę gorzej. Kontuzja Bruny to przykra sprawa, bo to coś zabrało temu spotkaniu i życzę jej najszybszego powrotu do zdrowia. Zrealizowałyśmy cel i teraz jest euforia – oceniła zadowolona Magdalena Saad.Zwłaszcza, że ŁKS przegrywał już w tej rywalizacji 0-2. Łodziankom udało się jednak odwrócić jej losy. – Mogliśmy na pewno grać lepiej w tych pierwszych dwóch meczach, ale ważne jest, że wygraliśmy całą tę serię i mamy brązowy medal – mówił trener ŁKS-u Michal Masek. – W trzecim secie nie graliśmy dobrze, nie był on najlepszy w naszym wykonaniu. Myślę, że kontuzja atakującej Radomki trochę podbudowała rywalki, chciały dla niej wygrać, ale na całe nasze szczęście to nam się udało – ocenił szkoleniowiec.

Michal Masek nie ukrywał, że to bardzo istotne osiągnięcie dla jego zespołu. – To jest ważny medal. Ja jestem w ŁKS-ie i te medale, które zdobyliśmy są niesamowite. Było mistrzostwo Polski, był srebrny medal. Teraz to naprawdę wywalczony brąz i jesteśmy z tego bardzo dumni – podkreślił trener łodzianek.

ŁKS, podobnie jak i wszystkie drużyny, nie miał w tym sezonie łatwo. Walka z przeciwnikiem, a także z koronawirusem odcisnęła swoje piętno na wszystkich. –  Po tak ciężkim sezonie, jaki miałyśmy, bo to był trudny sezon dla wszystkich, sama odczułam to mentalnie, ten medal smakuje jak złoto, zwłaszcza po tej ciężkiej walce – podkreśliła Magdalena Saad.

źródło: PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę