Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Saad: Oczekuję, że przepracujemy ten okres dobrze i ciężko

Magdalena Saad: Oczekuję, że przepracujemy ten okres dobrze i ciężko

fot. KS Pałac Bydgoszcz

Zespół Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz jest już na ostatniej prostej przygotowań do nadchodzącego sezonu TAURON Ligi. – Oczekuję, że po sezonie będę mogła powiedzieć, że zostawiłyśmy całe serca na boisku – przyznała libero drużyny Magdalena Saad.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz ma przed sobą ostatnie dwa tygodnie przygotowań do kolejnej edycji rozgrywek TAURON Ligi. – Przede wszystkim od okresu przygotowawczego oczekuję, że przepracujemy go dobrze i ciężko. Jednak jeśli lubimy to, co robimy, to musimy lubić też ciężką pracę – podkreśliła Magdalena Saad.Siatkarki z Bydgoszczy sezon 2021/2022 w TAURON Lidze zainaugurują 25 września wyjazdowym spotkaniem z E.Leclerc MOYA Radomką Radom. Czego siatkarka oczekuje po nadchodzącej edycji rozgrywek? – Oczekuję, że po sezonie będę mogła powiedzieć, że zostawiłyśmy całe serca na boisku, że wspierałyśmy się i ten końcowy, cudowny wynik, który osiągniemy, będzie tego konsekwencją – przyznała libero. W minionym sezonie drużyna z Bydgoszczy uplasowała się na dziewiątym miejscu.

Jest ona nową twarzą w zespole Pałacu. W minionym sezonie broniła barw ŁKS-u Commercecon Łódź. Jak sama przyznaje, nie ma zbyt dobrych wspomnień z bydgoskiej hali. – Jest to wymagająca hala, na pewno jest to atut zespołu, który gra w niej na co dzień. Chcę przełamać złe wspomnienia, które mam z nią związane i z meczu na mecz robić coraz lepsze wyniki. Obiekt jest przygotowany do tego, żeby grały tu najlepsze drużyny, jest wymagający, bo jest duży, ale kiedyś budowano tylko wielkie hale. Warunki są jak najbardziej odpowiednie, fajne – zakończyła Magdalena Saad.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę