Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Magdalena Ociepa dołączy do zespołu z Tarnowa

Magdalena Ociepa dołączy do zespołu z Tarnowa

Mimo że sezon 2020/2021 w 1. Lidze kobiet jeszcze się nie zakończył, to karuzela transferowa zaczęła już się kręcić. Karty na kolejną edycję rozgrywek stopniowo odkrywa Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów – klub poinformował, że nową twarzą w zespole będzie środkowa Magdalena Ociepa.

Rozgrywki w 1. lidze kobiet wkroczyły w decydującą fazę i do wyłonienia pozostały medalistki. Większość zespołów zakończyła już sezon i rozpoczęła budowanie składu na kolejny. Najwcześniej ruchy kadrowe zaczął ogłaszać klub z Tarnowa.Zespół Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów zakończył rozgrywki na siódmym miejscu z dorobkiem dwunastu zwycięstw i dwunastu porażek, gromadząc na swoim koncie 37 punktów. Włodarze mają jednak większe aspiracje i w celu osiągnięcia lepszego wyniku w przyszłym sezonie zatrudnili na stanowisko pierwszego szkoleniowca Marcina Wojtowicza. Jak poinformował klub, nową twarzą w drużynie ma być również środkowa Magdalena Ociepa.

Siatkarka ta jest wychowanką Impela Wrocław, z którym zdobywała medale mistrzostw Polski w zespołach młodzieżowych. Swoją przygodę z seniorską siatkówką rozpoczęła w pierwszoligowym Jokerze Świecie – w jego barwach wywalczyła złoto 1. ligi w 2019 roku. Przez kolejne dwa sezony występowała w Częstochowiance Częstochowa.

źródło: Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę