Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Grabka odchodzi z Developresu SkyRes Rzeszów

Magdalena Grabka odchodzi z Developresu SkyRes Rzeszów

Trwa przebudowa składu wicemistrzyń Polski Developresu SkyRes Rzeszów.  Klub powoli odkrywa karty dotyczące przyszłego sezonu. Na razie wiemy, że klub opuściła Kiera Van Ryk, która zagra w Turcji. Drugą zawodniczką, którą zespół oficjalnie pożegnał jest Magdalena Grabka. 

Siatkarka reprezentowała barwy klubu z Podkarpacia w dwóch sezonach, rozegrała 38 meczów. Zdobyła 53 punkty, zanotowała 13 asów serwisowych oraz 5 bloków.– Naszym mocnym atutem w minionym sezonie była zespołowość, atmosfera, każda z nas ciężko pracowała i dokładała cegiełkę do tego sukcesu. Każda z nas angażowała się do ciężkiej pracy. Mile wspominam awans do finału TAURON Ligi, ponadto zagrałam w pełnym wymiarze w Niemczech w Lidze Mistrzyń w jednym z meczów. Z drugiej strony jeżeli chodzi o minusy to uważam, że kwarantanna związana z koronawirusem oraz kara Jeleny Blagojević odbiły się minusem. Cieszę się, że mogłam dołożyć cegiełkę do tego srebrnego medalu. Bardzo chciałam grać, tak jak każdy sportowiec. Może nie grałam zbyt wiele, ale miałam swoje epizody w meczach – podsumowała swoją grę w Developresie Magdalena Grabka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

 

źródło: Developres Rzeszów - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę