Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Maciej Nowak: Cel jest zawsze prosty, trzeba wygrywać jak najwięcej

fot. tauron1liga.pl

– Nie wymyślę prochu, nie powiem, że idziemy na mistrza. Cel jest zawsze prosty, trzeba wygrywać jak najwięcej meczów, a co pokaże sezon, to zobaczymy. Uważam, że skład nie jest słabszy, więc nie chciałbym, żeby to było niższe miejsce niż w sezonie 2020/2021 – powiedział o celu KPS-u Siedlce Maciej Nowak.

KPS Siedlce 21 lipca rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Zespół ponownie został przebudowany, jednak nie w aż takim stopniu, jak w poprzednich latach. Do drużyny dołączyło ośmiu siatkarzy, dwóch z nich – Mariusz Magnuszewski i Adam Lorenc ostatni sezon spędzili w plusligowym Cuprum Lubin. – Wiele rzeczy musi się nałożyć, zazębić i wtedy będziemy mieli wynik. Personalnie, postawię taką śmiałą tezę, skład na pewno nie jest słabszy niż w zeszłym roku. Inne drużyny powzmacniały się i na to musimy też zwracać uwagę, ale tak jak zawsze, pieniądze nie grają – powiedział podczas rozmowy w TV Wschód Maciej Nowak.Na stanowisku trenera pozostał Mateusz Grabda. – Dziękuję Mateuszowi, bo miał inne propozycje, ale dogadaliśmy się, to jest najważniejsze. Cieszę się, że on zostaje. Jest magnesem przyciągającym tutaj innych chłopaków. Może nie jesteśmy najbogatszym klubem, jesteśmy gdzieś w środku stawki, ale nazwisko trenera robi swoje i przyciąga zawodników, którzy może troszeczkę schodzą z warunków finansowych, ale chcą popracować z młodym, dobrym, ambitnym trenerem – przyznał dotychczasowy drugi trener. Zmiany nastąpią w sztabie trenerskim. Asystentem trenera Grabdy zostaną Mirosław Filimoniuk oraz Paweł Biliński. – Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej naszych trenerów z Siedlec korzystało z warsztatu, który posiada trener Mateusz Grabda – wyjaśnił Nowak.

Jakie cele zostały postawione na nowy sezon? – Nie wymyślę prochu, nie powiem, że idziemy na mistrza. Cel jest zawsze prosty, trzeba wygrywać jak najwięcej meczów, a co pokaże sezon, to zobaczymy. Uważam, że skład nie jest słabszy, więc nie chciałbym, żeby to było niższe miejsce niż w sezonie 2020/2021. Chciałbym, żebyśmy przynajmniej byli w play-off. Jak już będziemy w play-off, to wtedy powalczyć nawet mocniej niż w sezonie, bo mieliśmy słabszą końcówkę – powiedział trener koordynator KPS-u Siedlce.

źródło: opr. własne, TV Wschód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę