Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Muzaj: Trzeba było się trochę natrudzić

Maciej Muzaj: Trzeba było się trochę natrudzić

fot. GKS Katowice

W meczu 18. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Asseco Resovią Rzeszów 1:3. Po tym spotkaniu rzeszowianie mogli się cieszyć nie tylko z wygranej, ale i z utrzymania pozycji lidera PlusLigi, co jest znaczącą zmianą na plus w porównaniu do występów tej drużyny w poprzednich sezonach. – Na pewno wygrane cieszą, ale co się stało? Myślę, że tu nie ma takiej złotej rady – powiedział o tej odmianie atakujący Resovii, Maciej Muzaj.

Jednak nie tylko rzeszowianie prezentują się z dobrej strony w tegorocznych rozgrywkach. Także gra ich przeciwników z Suwałk zasługuje na słowa uznania. Co prawda Ślepsk Malow Suwałki zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli, ale zaliczył bardzo dobry start w PlusLidze. – Bardzo fajnie się prezentują. Mieli dobry start. Potem trochę gorzej, ale myślę, że powyżej oczekiwań grają i ciężko się z nimi gra. Faktycznie nie było tak, że mieliśmy kontrolę nad tym meczem. Wynik 3:1 bardzo cieszy, ale trzeba było się trochę natrudzić – nawiązał do gry siatkarzy Ślepska Muzaj.Gdzie atakujący upatruje poprawy gry samej Resovii? Przyznaje, że nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. – Na pewno wygrane cieszą, ale co się stało? Myślę, że tu nie ma takiej złotej rady. Po prostu trzeba te puzzle gdzieś próbować dopasować aż w końcu wszystkie ze sobą zagrają no i w tym sezonie wychodzi na to, że zagrały. Także po prostu w tym sezonie trener i zawodnicy wszyscy po kolei się dobrze dopasowali. Trzeba się z tego cieszyć i pielęgnować – zakończył.

W klasyfikacji generalnej Asseco Resovia ma obecnie 46 punktów i przewagę 3 oczek do kolejnej ekipy, którą jest Aluron CMC Warta Zawiercie. W kolejnym spotkaniu w ramach 19. kolejki PlusLigi zmierzy się z Cuprum Lubin. Spotkanie zostało zaplanowane na 8-ego stycznia o godzinie 20:30.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę