Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Krysiak: Niespodzianki będą zdarzały się bardzo często

Maciej Krysiak: Niespodzianki będą zdarzały się bardzo często

fot. STS Olimpia Sulęcin

– Wszędzie będzie grało się bardzo trudno oraz jak już pokazały te pierwsze kolejki, faworyt nigdy nie będzie miał łatwo, a niespodzianki będą zdarzały się bardzo często – powiedział Maciej Krysiak, przyjmujący Olimpii.

Za wami trzysetowe spotkanie z SPS Chrobrym Głogów. Chyba nie do końca tak wyobrażaliście sobie zakończenie tego spotkania?Maciej Krysiak:To prawda, nie tak sobie wyobrażaliśmy zakończenie tego spotkania. Jechaliśmy do Głogowa po zwycięstwo, co niestety się nam nie udało. Dwa pierwsze sety to bardzo wyrównana gra. W każdych z dwóch pierwszych setów mieliśmy swoje szanse, ale to ostatnie dwa punkty zdobywali gospodarze.

Było coś, czym was zaskoczyli rywale?

– Zaskoczyli nas chyba tym, że mimo to, iż przewidzieliśmy jak będzie wyglądała ich gra i tak nie potrafiliśmy ich zatrzymać. Dodatkowo bardzo dobrze grali w obronie i bardzo trudno zdobywało się nam punkty. Nie mogliśmy się dobić do boiska, a akcje bardzo często były długie i potrzebowaliśmy kilku prób, żeby zdobyć punkt.

Za wami cztery spotkania w lidze i jedno zwycięstwo w lidze. Obserwując wasze spotkania domyślam się, że niedosyt związany z porażkami, czy to z KPS-em, czy Polskim Cukrem Avią jest naprawdę spory. Mam rację?

– Niedosyt po trzech pierwszych kolejkach był, ale minimalny. Graliśmy nie będąc w roli faworytów, a wywalczyliśmy cztery punkty do ligowej tabeli. Do meczu z SPS Chrobrym przystępowaliśmy już z dużymi nadziejami na wygraną, ale nie wygraliśmy nawet seta.

Po dwóch latach wrócił pan na parkiety TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Wiem, że sezon dopiero się zaczął, ale dostrzega pan jakieś zmiany w tych rozgrywkach?

– Rzeczywiście wracam po dwóch latach przerwy. To co już teraz daje się zauważyć, to wyrównany poziom. Wszędzie będzie grało się bardzo trudno oraz jak już pokazały te pierwsze kolejki, faworyt nigdy nie będzie miał łatwo, a niespodzianki będą zdarzały się bardzo często.

Zaczął się nowy tydzień, czyli nowe wyzwania i koncentracja na kolejnym przeciwniku. W sobotę zagracie na wyjeździe z Lechią. Chyba należy spodziewać się zaciętej walki? Tomaszowianie we własnej hali zawsze są groźnym przeciwnikiem.

– Od poniedziałku już myślimy o meczu w Tomaszowie Mazowieckim. Wyciągnęliśmy wnioski z porażki w Głogowie i dalej będziemy ciężko pracować.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę