Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Kordysz: W tej lidze każdy może wygrać z każdym

Maciej Kordysz: W tej lidze każdy może wygrać z każdym

fot. archiwum

Olimpia Sulęcin w sobotnie popołudnie zagra na wyjeździe z eWinner Gwardią Wrocław. – W lidze każdy może wygrać z każdym – powiedział Maciej Kordysz, przyjmujący sulęcinian. Początek meczu 14. kolejki TAURON 1. Ligi o godzinie 18.00. Podopieczni Tomasza Kowalskiego w ostatnim czasie przełamali swoją niemoc i wygrali dwa spotkania z rzędu z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz BAS-em Białystok.

– Na pewno będzie łatwiej po ostatnich zwycięstwach. Cały czas szukaliśmy swojej formy i dyspozycji. Myślę, że te dwa ostatnie mecze pokazały, że możemy grać na równym poziomie. Można powiedzieć, że wszystko zaczęło się od gry w Bielsku-Białej. Co prawda, nie przywieźliśmy tego punktu, który był praktycznie w naszych rękach, ale nasza gra wyglądała już dobrze – powiedział Maciej Kordysz.W sobotę sulęcinian czeka wyjazdowe spotkanie przeciwko eWinner Gwardii Wrocław w ramach 14. serii. – Z takim samym nastawieniem jedziemy do Wrocławia. W lidze każdy z każdym może wygrać. Oczywiście, teoretycznie kilka zespołów jest poza zasięgiem, ale Wrocław nie jest aż na tyle mocny, żebyśmy mogli się ich obawiać – zapewnił przyjmujący.

Ten pojedynek zostanie rozegrany w Hali Orbita. To dość duży obiekt sportowy. Czy dla zawodników ma to jakieś znaczenie, w jakiej hali rozgrywane są mecze? – To ma znaczenie. Będzie trzeba popracować bardziej w ofensywie. Ta hala jest wyższa i ma więcej miejsca do obrony. To wszystko ma swoje plusy i minusy. Mnie osobiście lepiej się gra w dużej hali. Szkoda jedynie, że nie ma publiczności. To zawsze dodatkowy smaczek – zakończył Kordysz.

źródło: Radio Zachód, tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved