Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME M: Kolejny dzień fazy pucharowej

ME M: Kolejny dzień fazy pucharowej

fot. Bartek Dubiel

Faza pucharowa mistrzostw Europy się rozpędza. W niedzielę rozegraną zostaną 4 mecze 1/8 finału mistrzostw Europy. Większość pojedynków ma swoich wyraźnych faworytów, ale najciekawiej zapowiada się starcie Bułgarów z reprezentacją Niemiec. 

 Włochy – Łotwa
niedziela, 12.09, godz. 16:00

Pierwszy z niedzielnych meczów ma wręcz murowanego faworyta. Włosi to jedna z dwóch drużyn, która w fazie grupowej nie straciła ani jednego seta. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego na zakończenie pierwszego etapu turnieju 3:1 pokonali Czechów. Odmłodzona Italia, której liderem jest Alessandro Michieletto. Młody siatkarz zdobył dla swojej drużyny 72 oczka.

Łotysze nie powinni więc stanowić dla włoskiej kadry zbyt trudnej przeszkody. Zwłaszcza, że Łotwa ma na swoim koncie zaledwie jedno wygrane spotkanie – w pierwszym meczu turnieju pokonała ona 3:1 Estonię. Łotysze zajęli 4. – ostatnie premiowane awansem miejsce w grupie D. Liderem kadry jest Hermans Egleskalns, który do tej pory wywalczył 63 oczka.

Typ eWinner:
Włochy 1.02 – Łotwa 14.00 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę