Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Luke Reynolds zwolniony

Luke Reynolds zwolniony

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kolejny trener w PlusLidze stracił pracę. Po roszadzie w Cerradzie Enea Czarni Radom na zmianę zdecydowano się w Jastrzębiu-Zdroju. Po nieudanym meczu w Olsztynie prezes Jastrzębskiego Węgla ogłosił zwolnienie Luke’a Reynoldsa. Do czasu znalezienia następcy jego obowiązki przejmie Leszek Dejewski.

Luke Reynolds został ogłoszony nowym trenerem Jastrzębskiego Węgla na początku czerwca. Pod wodzą Australijczyka jastrzębianie w PlusLidze rozegrali 19 meczów. Wygrali 14 spotkań i zdobyli 40 punktów, co daje im obecnie lokatę wicelidera. Na początku 2021 roku Jastrzębski Węgiel nie prezentował się najlepiej, wygrał co prawda 3:0 z GKS-em Katowice i PGE Skrą Bełchatów, ale przegrał 1:3 ze Stalą Nysa, 2:3 z Vervą Warszawa Orlen Paliwa oraz 1:3 z Indykpolem AZS Olsztyn. Dzień po ostatniej porażce za pośrednictwem komunikatu zarządu ogłoszono rozstanie z Australijczykiem. Obecnie funkcję pierwszego trenera przejął Leszek Dejewski.Komunikat Zarządu KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że z dniem 21 stycznia 2021 roku zwalnia Luke’a Reynoldsa z obowiązku pełnienia funkcji pierwszego trenera zespołu KS Jastrzębski Węgiel.

Powodem tej decyzji jest niesatysfakcjonujący poziom gry zespołu, niestabilna forma drużyny walczącej o najwyższe cele, jak również niezadowalające wyniki sportowe w 2021 roku.

Jednocześnie informujemy, że do czasu pozyskania nowego szkoleniowca obowiązki pierwszego trenera zespołu pełnić będzie dotychczasowy asystent trenera Leszek Dejewski.

Trenerowi Luke’owi Reynoldsowi dziękujemy za pracę w Klubie oraz zaangażowanie.

Prezes Zarządu

KS Jastrzębski Węgiel

Adam Gorol

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved