Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Luke Perry: Bardzo się cieszę z powrotu do Polski

Luke Perry: Bardzo się cieszę z powrotu do Polski

fot. Klaudia Piwowarczyk

Luke Perry po dwóch latach wraca do PlusLigi. W sezonie 2022/2023 będzie występował w barwach Trefla Gdańsk. – Bardzo się cieszę z powrotu do Polski, z ponownej gry w PlusLidze – powiedział tuż po przylocie do Gdańska.

Libero dołączył do zespołu nieco później z uwagi na swoje obowiązki w reprezentacji Australii. – Z reprezentacją Australii graliśmy w lidze narodów. Te rozgrywki oznaczały dużo meczów, dużo podróży. Później graliśmy w Pucharze Challenger w Korei – tłumaczył Perry.W latach 2018-2020 Luke Perry występował w drużynie Asseco Resovii Rzeszów. – Bardzo się cieszę z powrotu do Polski, z ponownej gry w PlusLidze – powiedział tuż po przylocie do Gdańska. – Słyszałem wiele pozytywnych rzeczy o Gdańsku, klubie i organizacji. To też jeden z powodów, dla których tu jestem. Bardzo się cieszę, że tu jestem, gotowy do pracy. 

Na pozycji libero Luke’a Perry’ego będzie wspierał w sezonie 2022/2023 Dawid Pruszkowski, który dołączył do pierwszej drużyny z sekcji młodzieżowej Trefla.

źródło: opr. własne, Trefl Gdańsk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę