Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Łukasz Sasnal żegna się z Bielskiem

Łukasz Sasnal żegna się z Bielskiem

fot. BKS Bielsko-Biała

23-letni Łukasz Sasnal odchodzi z bialskiego klubu. W ostatnich rozgrywkach pełnił funkcję asystenta trenera Piekarczyka Był to jego premierowy sezon w seniorskiej siatkówce. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w młodzieżowych drużynach BBTS Włókniarz Bielsko-Biała.

Już jako junior zdecydował się na prowadzenie drużyn młodzieżowych w BBTS. Później pomagał Stanisławowi Guzakowi i Grzegorzowi Kosatce w zespołach młodzieżowych BKS Stal Bielsko-Biała, a także współpracował z kadrą Śląska. W ostatnim sezonie był drugim trenerem seniorskiej drużyny BKS Stal Bielsko-Biała, a zdobyte w ten sposób doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.Chciałbym podziękować za ten sezon całemu zespołowi, wszystkim pracownikom klubu, sztabowi, którego miałem przyjemność być częścią w tym sezonie, oraz wspaniałym kibicom, którzy byli przy nas za każdym razem i wspierali zespół głośnym dopingiem. Wasze wsparcie było nieocenione. Dla mnie ten sezon był ogromnym doświadczeniem, dlatego będę go bardzo miło wspominać. Trzymam kciuki za BKS w kolejnych sezonach – mówi Łukasz Sasnal.

Na razie nie wiadomo jaki dalszy kierunek trenerskiej kariery obierze Sasnal. Klub nie zdradził też, kto w przyszłym sezonie obejmie funkcję asystenta trenera BKS-ie Stal Bielsko-Biała.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved