Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Makowski: Na ten moment uważam, że wyglądamy w porządku

Łukasz Makowski: Na ten moment uważam, że wyglądamy w porządku

fot. Ślepsk Malow Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki ma za sobą dwa sparingi z Projektem Warszawa, w których przegrał 0:3 i 0:4. Siatkarze spoglądają jednak optymistycznie na dotychczasowe przygotowania. – Trenujemy bardzo ciężko, także na ten moment uważam, że wyglądamy w porządku – przyznał rozgrywający Ślepska Łukasz Makowski.

Ślepsk Malow Suwałki jest już w połowie serii meczów towarzyskich, zaplanowanej przed startem nadchodzącego sezonu PlusLigi. – To jest okres przygotowawczy, jesteśmy w nim tak naprawdę niecałe półtora miesiąca, a jest to czas, kiedy trenujemy bardzo ciężko, mamy trzy siłownie w tygodniu, normalne treningi też po południu, także na ten moment uważam, że wyglądamy w porządku – stwierdził Łukasz Makowski.Za suwałczanami dwa sparingi z Projektem Warszawa. W pierwszym ulegli warszawianom 0:3, natomiast w drugim aż 0:4. Najskuteczniejszy w pierwszym meczu był atakujący Ślepska Bartłomiej Bołądź (19 pkt.), a w drugim przyjmujący Piotr Łukasik (13). – Trenujemy ciężko, ale od tego jest okres przygotowawczy, nie ma co się oszukiwać. Ładujemy baterie na nadchodzący sezon. Wiadomo, że w tym okresie człowiek się skupia na technicznych sprawach, żeby nie popełniać wielu błędów, żeby koncentrować się na sobie. Pomyłki się jednak zdarzają, organizm jest troszeczkę zmęczony i nie raz odmawia posłuszeństwa – przyznał rozgrywający.

Przed siatkarzami Ślepska Malow Suwałki Memoriał Józefa Gajewskiego, w którym zmierzą się z Barkomem Każany Lwów, Treflem Gdańsk oraz Indykpolem AZS Olsztyn. – Mało jest pewnie sportowców, którzy lubią ten okres, bo jest bardzo ciężko zarówno w siłowni, jak i w hali. Będziemy się starać oczywiście, żeby wygrać memoriał i pokazać się z jak najlepszej strony – zapowiedział Łukasz Makowski. Na zakończenie okresu przygotowawczego suwalczanie rozegrają dwa spotkania z Cerradem Eneą Czarnymi Radom, natomiast zmagania w PlusLidze rozpoczną 2 października wyjazdowym meczem z Aluronem CMC Warta Zawiercie.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę