Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Lubaczewski: Na pewno jest wiele do poprawy

Łukasz Lubaczewski: Na pewno jest wiele do poprawy

fot. eWinner Gwardia Wrocław

Po zwycięstwie z SMS-em PZPS Spała, Chemeko-System Gwardia Wrocław powalczy o pierwszą wyjazdową wygraną. Tym razem niezwykle wymagającym przeciwnikiem będzie BKS Visła Proline Bydgoszcz. Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego był rywalem Gwardzistów podczas turnieju przygotowawczego do trwającego sezonu. Wrocławianie pokonali wówczas Visłę 2:1. Bydgoszczanie trwający sezon rozpoczęli w bardzo dobrym stylu. Zespół prowadzony przez Macieja Ogonowskiego rozegrał do tej pory trzy spotkania – wszystkie wygrali. W pokonanym polu pozostawili kolejno: BBTS Bielsko-Biała (3:2), SMS PZPS Spała (3:0) i KKS Mickiewicz Kluczbork (3:0).

Warto zaznaczyć , że mecz będzie szczególnym starciem dla Damiana Wierzbickiego. Atakujący bydgoszczan w poprzednim sezonie grał w barwach Gwardii Wrocław. Łukasz Lubaczewski, przyjmujący wrocławian, podkreśla że w zespole drzemią jeszcze spore rezerwy i koncentracja zespołu kieruje się na mecz w Bydgoszczy. – Na pewno jest wiele do poprawy. To nie była jeszcze nasza siatkówka, ale z pozytywnym nastawieniem skupiamy się na Bydgoszczy – powiedział Lubaczewski.Wiary w zespół nie traci także trener Gwardzistów Rainer Vassiljev. Estończyk zaznaczył, że po trudnym początku sezonu liczy, że drużyna będzie coraz mocniejsza. – Musimy walczyć o każdy punkt. Jest na nas presja, ale budujemy drużynę. Potrzebowaliśmy pierwszego zwycięstwa. Znajdujemy właściwą mentalność, poprawiamy regularność i walczymy o kolejne ligowe punkty. Bądźcie z nami w najbliższy piątek! – mówi trener Gwardii, który wie, że w zespole drzemią olbrzymie rezerwy. Spotkanie w Bydgoszczy odbędzie się w piątek, 22 października o godzinie 18:00. Z pewnością Hala Łuczniczka wypełni się kibicami i czeka nas wspaniałe siatkarskie widowisko.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę