Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Kaczorowski opuszcza zespół Ślepska Suwałki

Łukasz Kaczorowski opuszcza zespół Ślepska Suwałki

fot. Ślepsk Suwałki

Łukasz Kaczorowski, atakujący Ślepska Malow Suwałki, nie będzie reprezentował barw tego klubu w sezonie 2021/2022. Wypożyczenie zawodnika ze Stali Nysa dobiegło końca i nie zostanie przedłużone. Zawodnik reprezentował barwy Ślepska w sezonie 2020/2021 w 12 spotkaniach, w których zdobył łącznie 8 punktów

Przypomnijmy, że Łukasz Kaczorowski powrócił do Suwałk po prawie 10-letniej przerwie. 33-letni zawodnik reprezentował bowiem biało-niebieskie barwy w sezonie 2010/2011. Kaczorowski, przed powrotem na Suwalszczyznę, grał m.in. w Jokerze Piła, Camperze Wyszków, Aluronie Virtu Warta Zawiercie (obecnie Aluron CMC Warta Zawiercie) oraz w Stali Nysa, skąd trafił na wypożyczenie do Suwałk.Łukasz Kaczorowski reprezentował barwy Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2020/2021 i pojawiał się na parkiecie w 12 spotkaniach, w których zdobył łącznie 8 punktów (w tym 2 asy serwisowe). Warto wspomnieć, że doświadczony atakujący dołączył do drużyny we wrześniu 2020 roku, z uwagi na kontuzje, które pojawiły się w zespole.

– Dziękujemy Łukaszowi, że w obliczu problemów zdrowotnych, które pojawiły się na starcie sezonu 2020/2021, bez większego zastanowienia zdecydował się zasilić nasze szeregi i wspomóc zespół swoim doświadczeniem w treningach oraz w rytmie meczowym. Łukasz jest zawodnikiem, który mocno stawia w swoich sportowych poczynaniach na szeroko pojętą dyscyplinę i profesjonalizm. Dziękujemy za wkład w historyczny sukces klubu, jakim był awans do fazy play-off i zdobycie 7. miejsca w PlusLidze – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: Ślepsk Suwałki - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę