Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Łukasz Kaczmarek: Po problemach, które miałem, ten sukces smakuje niesamowicie

Łukasz Kaczmarek: Po problemach, które miałem, ten sukces smakuje niesamowicie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Dla mnie osobiście to był sezon, w którym chciałem wrócić od gry i swojej jak najlepszej dyspozycji, a zakończyło się najpiękniejszym z możliwych scenariuszy – po wygranym finale mówił atakujący Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Łukasz Kaczmarek.

Wygrana z Trentino zakończyła sezon 2020/2021, sezon, który dla siatkarzy ZAKSY był wymarzony. Jak przyznał po finale Łukasz Kaczmarek trudno opisać uczucia towarzyszące po zdobyciu tak cennego trofeum.  – To są niesamowite emocje, jestem bardzo szczęśliwy. Dla mnie osobiście to był sezon, w którym chciałem wrócić od gry i swojej jak najlepszej dyspozycji, a przede wszystkim sezon, który chciałem rozegrać w zdrowiu. To było dla mnie najważniejsze, a zakończyło się najpiękniejszym z możliwych scenariuszy, bo zdobyliśmy najcenniejsze trofeum, jakie można wywalczyć w klubowej siatkówce – podkreślił nasz atakujący.Powrót do gry atakującego, który w poprzednim sezonie zmagał się z pechem i kolejnymi urazami, robi wrażenie. Łukasz Kaczmarek w tym sezonie wrócił do formy, prezentując się nawet jeszcze lepiej niż przed pechowym sezonem (2019/2020). Jak sam przyznał to trofeum jest najlepszą nagrodą, po trudnych chwilach z jakimi musiał się zmierzyć. – Po tych wszystkich problemach, które miałem ten sukces smakuje niesamowicie. Dla mnie na pewno był to do tej pory najlepszy z dotychczasowych sezonów, ale mam nadzieję, że jeszcze lepsze będą przede mną.

Zawodnik odniósł się również do głosów wsparcia, jakie docierały do kędzierzynian z różnych stron. – Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, gdzie tak wiele osób interesowało się tym wielkim finałem, odbieraliśmy sporo głosów zainteresowania i wsparcia: wiele osób pisało, dzwoniło, na wielu portalach internetowych można było zobaczyć jak wszyscy nas wspierają. Mieliśmy na pewno wielki ciężar w tym finale, a szanse były 50 na 50, jednak udźwignęliśmy to i jesteśmy najlepszą drużyną w Europie – zakończył atakujący Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę