Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Łukasz Kaczmarek: Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej

Łukasz Kaczmarek: Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej

fot. Klaudia Piwowarczyk

Łukasz Kaczmarek pokazał w sobotę, że wraca do swojej dobrej dyspozycji. W trakcie meczu z Serbami zmienił Bartosza Kurka i zdobył 10 punktów przy 57% skuteczności ataku. – Pomału wynurzam się spod wody. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i mam nadzieję, że będziemy grali przynajmniej tak dobrze, jak tutaj w Krakowie – mówi atakujący.  – Forma idzie w górę i jestem już zadowolony, aczkolwiek są jeszcze jakieś niewielkie rzeczy do poprawy – skomentował swoją dyspozycję Mateusz Bieniek.

Łukasz Kaczmarek ma świadomość, że ten sezon kadrowy nie zaczął się dla niego najlepiej. –  Mój początek na kadrze na pewno nie był taki, jak ja tego oczekiwałem, jak oczekiwali wszyscy. Pomału wynurzam się spod wody. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i mam nadzieję, że będziemy grali przynajmniej tak dobrze, jak tutaj w Krakowie – mówi atakujący. Podkreślił także, że istotne jest, iż zespół nabrał rytmu meczowego.  – Zdecydowanie tak. Widać, że poprawiliśmy system blok-obrona. Po Lidze Narodów dużo pracowaliśmy nad obroną i to dało efekt, bo bronimy dużo. Nie jest to może jeszcze podparte skutecznością w ataku, ale mamy jeszcze chwilkę czasu, żeby złapać trochę dodatkowej świeżości i myślę, że na mistrzostwach świata powinno już to funkcjonować dobrze – stwierdził.Ze swojej dyspozycji zadowolony jest także Mateusz Bieniek.  Środkowy popisywał się nawet grą w obronie.  – To bardzo cieszy, bo wiadomo, że jak środkowy broni, to jest dodatkowy plus. Forma idzie w górę i jestem już zadowolony, aczkolwiek są jeszcze jakieś niewielkie rzeczy do poprawy. Fajnie, że w tak przekonywujący sposób wygrywamy turniej, cieszy, że nawet jak mamy trudniejsze momenty, to wychodzimy z nich obronną ręką – mówi.

Teraz przed siatkarzami… doba wolnego.  – W niedzielę wieczorem spotykamy się w Katowicach, więc nie ma czasu na odpoczynek. Po tym, co wypracowaliśmy jesteśmy moim zdaniem na odpowiedniej ścieżce, aby zacząć najważniejsze granie – zakończył Łukasz Kaczmarek.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę