Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Chajec: Mamy nadzieję, że teraz będzie już lepiej

Łukasz Chajec: Mamy nadzieję, że teraz będzie już lepiej

fot. olimpiasulecin.pl

Olimpia Sulęcin pauzowała w 19. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. W związku z kontuzją rozgrywających zespół nie mógł przystąpić do gry. – Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już lepiej – powiedział Łukasz Chajec, szkoleniowiec sulęcinian. W sobotnie popołudnie siatkarze Olimpii mieli zmierzyć się u siebie z SPC Chrobrym Głogów. Niestety klub zmuszony był poprosić o przełożenie spotkania na późniejszy termin, ponieważ kontuzji doznał drugi rozgrywający sulęcinian.

Po czwartkowym treningu nasz rozgrywający zgłosił problemy ze stopą. Nie był w stanie ruszać palcami. Na podstawie diagnozy lekarza zawodnik musi mieć tydzień pauzy. Będziemy to wszystko obserwować – powiedział trener Olimpii. I dodał – W piątek rano skierowaliśmy prośbę do zespołu z Głogowa o przełożenie meczu. Dziękujemy drużynie SPS Chorobry Głogów, że wyraziła zgodę na inny termin spotkania. Wszystkie formalności zostały bardzo szybko załatwione.Przypomnijmy, że od kilku tygodni ekipa z Sulęcina musi sobie radzić bez kapitana zespołu – Bartosza Zrajkowskiego, również rozgrywającego, który doznał urazu ręki. – Dopiero od poniedziałku do ćwiczeń powróci po dłuższej nieobecności Bartosz Zrajkowski. Mamy nadzieję, że wszystko w przypadku naszego drugiego rozgrywającego zmierza w dobrą stronę. Zdaniem lekarzy potrzebuje jeszcze około dwóch tygodni, aby mógł wchodzić w normalny trening – zakończył Chajec.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę