Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Chajec: Każdy mecz to inna historia

Łukasz Chajec: Każdy mecz to inna historia

fot. olimpiasulecin.pl

– Zrobimy wszystko, aby powalczyć o punkty. Podejdziemy do tego meczu z takim nastawieniem, żeby sprawić niespodziankę i wygrać z bardzo mocnym przeciwnikiem – powiedział przed meczem z Gwardią szkoleniowiec Olimpii Łukasz Chajec.

Tydzień dłużej na pierwszy mecz w sezonie 2022/2023 musiała czekać Olimpia Sulęcin. Przystąpi ona do rywalizacji w najbliższy weekend, kiedy to przed własną publicznością podejmie Chemeko-System Gwardię Wrocław.– Trwają przygotowania do pierwszego meczu w tym sezonie w naszej hali. Zawsze jest to intensywny czas dla nas wszystkich – działaczy, trenerów, zawodników, ludzi związanych z klubem. Cieszymy się, że już w sobotę rozegramy pierwszy mecz u siebie – powiedział trener Olimpii Łukasz Chajec.

Mecz sulęcinian z KPS-em Siedlce z pierwszej kolejki został przełożony na późniejszy termin, za to wrocławianie w pierwszej kolejce pokonali u siebie 3:1 Mickiewicz Kluczbork, większość meczu mając pod totalną kontrolą. Wyrastają też na faworyta potyczki w Sulęcinie. – Wiemy, kto do nas przyjedzie. Gwardia to bardzo mocny rywal, ale my skupiamy się na przygotowaniach do tego spotkania, na swojej grze. Zrobimy wszystko, aby powalczyć o punkty. Podejdziemy do tego meczu z takim nastawieniem, żeby sprawić niespodziankę i wygrać z bardzo mocnym przeciwnikiem – zadeklarował szkoleniowiec lubuskiej ekipy.

O ile zespół z Sulęcina marzy o historycznym awansie do play-off, o tyle podopieczni Dawida Murka mają znacznie wyżej zawieszoną poprzeczkę. Ich celem jest awans do PlusLigi. Są wymieniani, obok MKS-u Będzin, w gronie faworytów pierwszoligowej rywalizacji. – Zespół z Wrocławia zawsze był w gronie kandydatów do awansu, choć różnie potwierdzało się to na boisku. Wydaje mi się jednak, że w tym sezonie drużyna ta jest bardzo dobrze zbudowana i zbilansowana. Jest to silny rywal, ale nie jeden sezon I ligi już pokazał, że trzeba wychodzić na boisko i walczyć, bo każdy mecz to inna historia – zakończył Łukasz Chajec.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę