Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lukas Kampa: Mamy wysoką jakość w drużynie

Lukas Kampa: Mamy wysoką jakość w drużynie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jastrzębski Węgiel w trzech setach pokonał Asseco Resovię Rzeszów w meczu 2. kolejki PlusLigi. Statuetkę MVP spotkania otrzymał Mohamed Al Hachdadi, którego po meczu chwalił rozgrywający Lukas Kampa. – To było bardzo imponujące i jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że on dostał MVP – komplementował kolegę z zespołu.

Jastrzębski Węgiel odniósł drugie zwycięstwo w sezonie 2020/2021. W starciu z Asseco Resovią Rzeszów jastrzębianie spisali się doskonale, narzucili swój rytm gry i nie dali rywalom zdobyć chociażby seta.Oczywiście jestem bardzo zadowolony. Myślę, że to było najlepsze, co mogło się dla na wydarzyć – skomentował na gorąco Lukas Kampa. – Jestem bardzo szczęśliwy. Są dwie rzeczy bardzo ważne dla mnie. Pierwsze, że kibice mogli świętować zwycięstwo. A drugie to jak grał Mohamed (Al Hachdadi – przyp. red.). To było bardzo imponujące i jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że on dostał MVP. Tak jak on atakował i serwował – tego potrzebujemy.

Lukas Kampa podkreślił, że wszyscy w zespole są bardzo potrzebni, a każdy zawodnik wnosi wiele pozytywnych elementów. – Mamy wysoką jakość w drużynie – ocenił rozgrywający. Kampa dodał, że nie lubi oceniać gry rywali, ale osobiście spodziewał się ze strony Asseco Resovii czegoś więcej. – Przede wszystkim jestem szczęśliwy z powodu naszej gry – zakończył.

źródło: inf. prasowa, KS Jastrzębski Węgiel, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved