Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Lukas Kampa: Jestem rozczarowany, ale to było nasze maksimum

Lukas Kampa: Jestem rozczarowany, ale to było nasze maksimum

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Wiedzieliśmy, że mamy trudną grupę, że będą trudne mecze, ale muszę też powiedzieć, że jestem trochę rozczarowany i smutny, bo prawdopodobnie były to moje ostatnie mistrzostwa świata, ale z drugiej strony też trzeba powiedzieć, że to co graliśmy, nie było wystarczające na awans – skomentował mistrzostwa świata Lukas Kampa, który już trenuje w Gdańsku.

Siatkarz od razu po zakończonym dla Niemców turnieju stawił się na treningach w klubie. – To było na dziś nasze maksimum. Boli, ale jest, jak jest. Teraz jestem w Gdańsku i od razu głowa i koncentracja jest skupiona na nowym sezonie. Zawodnik jeszcze raz podkreślił, że dobrze mu się pracowało z selekcjonerem niemieckiej kadry. – Współpraca z Michałem Winiarskim jest bardzo fajna. Jak wcześniej wiele razy powiedziałem – lubię z nim pracować, trenować. Teraz będzie ciekawy sezon, kiedy będzie po drugiej stronie boiska. 

Kampa jak najszybciej chciał poznać nowego trenera i zawodników, więc z marszu rozpoczął przygotowania w klubie. – Nie byłem po mistrzostwach w Niemczech, bo byliśmy z kadrą tutaj, więc od razu zostałem, żeby poznać nowego trenera i chłopaków i spotkać tych, którzy byli już wcześniej. Bardzo się cieszę, że mogę już być z drużyną i szykować się do sezonu. 

źródło: opr. własne, Trefl Gdańsk - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę