Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ludovica Mennecozzi zamyka skład BAS-u

Ludovica Mennecozzi zamyka skład BAS-u

fot. Lidia Jaźwińska

KS BAS Kombinat Budowlany Białystok poinformował o ostatnim transferze w przed nadchodzącym sezonem 1. Ligi Kobiet. Zawodniczkom zamykającą skład białostockiego klubu jest Ludovica Mennecozzi.

Ludovica Mennecozzi to 20-letnia zawodniczka występująca na pozycji rozgrywającej. Pochodząca z Włoch siatkarka, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie duże doświadczenie. Zawodniczka do tej pory występowała we włoskich klubach, takich jak: Timenet Empoli (2020/2021), Volley Soverato (2021/2022), Esperia Cremona (2022/2023), a także w jednym z naj bardziej utytułowanych zespołów we Włoszech – Igor Gorgonzola Novara (2019/2020).

W nadchodzącym sezonie 2023/2024 włoska siatkarka będzie występować w klubie z rozgrywek 1. Ligi Kobiet – KS BAS Kombinat Budowlany Białystok, o czym drużyna poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla Włoszki białostocki zespół będzie pierwszą, klubową przygodą poza granicami Italii. – Białystok jest znakomitym miejscem do życia, pracy, studiowania, ale także grania w siatkówkę. Przyjechałam z Włoch właśnie z tego ostatniego powodu i bardzo się cieszę, ze wraz z moimi koleżankami z drużyny będziemy wspólnie spełniać swoje sportowe cele i marzenia – powiedziała Ludovica Mennecozzi, nowa rozgrywająca BAS-u Białystok.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze kobiet

źródło: BAS Białystok - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved