Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Lucas Loh znalazł nowy klub, Bruno zmienia barwy klubowe

Lucas Loh znalazł nowy klub, Bruno zmienia barwy klubowe

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Reprezentant Brazylii Lucas Loh ma zostać zawodnikiem Halkbanku Ankara. Po rozwiązaniu kontraktu z SESI Sao Paulo, które wycofało się z rozgrywek w przyszłym sezonie 29-letni przyjmujący ma wrócić do Halkbanku, z którym zdobywał już mistrzostw kraju. Klub zmieni również reprezentant Argentyny Nicolas Bruno, który pozostanie w lidze tureckiej.

Halkbank Ankara to dziewięciokrotny mistrz Turcji siatkarzy. Ostatni sezon drużynie Halkbanku zupełnie nie wyszedł, zakończył go dopiero na szóstym miejscu mimo dużo większych ambicji. Działacze już podjęli starania o wzmocnienie zespołu i nawiązanie walki z najlepszymi w przyszłym sezonie.Bliski podpisania kontraktu z klubem jest reprezentant Brazylii Lucas Loh. 29-letni przyjmujący w sezonie 2014/2015 był zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a ostatni sezon spędził w SESI Sao Paulo. Dla Loha byłby to powrót do Halkbanku, w którym grał już w sezonie 2017/2018. Wówczas zdobył wraz z zespołem mistrzostwo kraju. Loh zmuszony jest do poszukiwania nowego klubu, bowiem SESI Sao Paulo rozwiązało kontrakty z wszystkimi zawodnikami i nie wystartuje w rozgrywkach brazylijskiej Superligi w przyszłym sezonie.

Nowego gracza pozyskał również klub Spor Toto Ankara, czwarty zespół przedwcześnie zakończonego ostatniego sezonu. Z klubem związał się reprezentant Argentyny Nicolas Bruno. 31-letni przyjmujący przejdzie do Spor Toto z klubu Maliye Piyango.

źródło: inf. własna, volleyball.it, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę