Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Lucas Loh zmieni klub, ale pozostanie w Brazylii

Lucas Loh zmieni klub, ale pozostanie w Brazylii

fot. FIVB

Lucas Loh, reprezentant Brazylii, jest dobrze znany kibicom siatkówki w Polsce. Przyjmujący w swojej karierze reprezentował ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i Cerrad Enea Czarnych Radom. Aktualnie jest zawodnikiem Sady Cruzeiro, ale media donoszą, że podpisał już kontrakt na kolejny sezon z krajowym rywalem – zespołem Vedacit Vôlei Guarulhos.

Na koncie Lucasa Loha nie brakuje trofeów. Przyjmujący wywalczył dotychczas mistrzostwo Brazylii, dwa Superpuchary i puchar kraju, czy dwa Klubowe Mistrzostwa Ameryki Południowej.W 2021 roku triumfował w Klubowych Mistrzostwach Świata, a w 2018 roku z Halkbankiem Ankara wywalczył mistrzostwo i Puchar Turcji. Z reprezentacją Brazylii  w 2013 roku wygrał Puchar Wielkich Mistrzów, a dwa lata później mistrzostwa Ameryki Południowej. W 2018 roku do swoich sukcesów dołożył srebro mistrzostw świata.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę