Strona główna » Lotto Chemik Police z ważnym komunikatem! Nowa rozgrywająca na pokładzie

Lotto Chemik Police z ważnym komunikatem! Nowa rozgrywająca na pokładzie

Chemik Police – Facebook

fot. Łukasz Krzywański

Lotto Chemik Police miniony sezon zakończył na ósmej pozycji. W ostatnim starciu podopieczne wówczas Dawida Michora musiały uznać wyższość siatkarek Pałacu Bydgoszcz. Aktualnie z klubem więcej postaci się rozstało niż przybyło, ale władze klubu robią wszystko, aby to zmienić. Do Chemika Police dołączyła Pola Janicka, która w przeszłości grała w m.in. ITA TOOLS Stal Mielec, UJ-CM Solna Wieliczka, czy Enea Energetyk Poznań.

Rozgrywająca na pokładzie

Pola Janicka to młoda siatkarka, która ma już bardzo bogate CV. Rozgrywająca w swojej seniorskiej karierze dwa pierwsze sezony rozegrała dla UNI Opole. Następnie przeniosła się do drużyny ITA TOOLS Stal Mielec. Ostatnie dwa lata rozgrywająca spędziła kolejno w Enea Energetyk Poznań, a także w UJ-CM Solna Wieliczka. Klub z Police dumnie przedstawił, że w sezonie 2026/2027, Janicka będzie występowała właśnie w barwach ich zespołu.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

PlusLiga