Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Łódzki Związek Piłki Siatkowej zawiesił rozgrywki

Łódzki Związek Piłki Siatkowej zawiesił rozgrywki

fot. skra.pl

W województwie łódzkim na dwa tygodnie zamilkną gwizdki i odgłosy meczów w halach. Konrad Piechocki, prezes ŁZPS-u, w związku z sytuacją dotyczącą pandemii wirusa SARS-CoV-2 podjął decyzję o przerwaniu wszystkich rozgrywek organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Siatkowej na okres dwóch tygodni, począwszy od wtorku 27 października do czwartku 12 listopada.

Poniżej prezentujemy treść listu prezesa Konrada Piechockiego do klubów zrzeszonych w ŁZPS:Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele,

podczas prezentacji mojej osoby przy wyborze na stanowisko Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej podkreślałem, jak bardzo ważni są dla mnie ludzie, tworzone między nimi relacje oraz emocje w oparciu o sport, a rolą naszej organizacji to działanie przede wszystkim dla klubów, a nie ich realizacja zadań dla Związku. Ostatnie tygodnie potwierdziły to podejście, nasze drużyny zwyciężały – bazując na sile grupy, wzajemnym wsparciu i pomocy ze strony trenerów. Jestem ogromnie dumny z Waszych sukcesów, zachęcając do dalszej wytrwałej pracy. Będziemy mogli do niej powrócić zaraz po krótkiej, ale jakże koniecznej przerwie w rozgrywkach.

Niestety, z powodu panującej sytuacji w kraju związanej z pandemią wirusa SARS-CoV-2, wprowadzonych obostrzeń i utrzymującego się zagrożenia dla wszystkich z nas, podjąłem decyzję o zawieszeniu rozgrywek pod egidą Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej od jutra, tj. od 27 października 2020. Planowana przerwa obejmie dwa tygodnie, do 12 listopada 2020 i mam nadzieję, że będzie to okres, podczas którego ogólna sytuacja ulegnie poprawie i powoli będziemy mogli wracać do obowiązków i przyjemności – czyli gry w siatkówkę.

Jednocześnie chciałbym poprosić całe środowisko siatkarskie: sportowców, trenerów, działaczy, rodziców, opiekunów oraz kibiców o wzajemną odpowiedzialność społeczną, codzienną dyscyplinę oraz przestrzeganie wszystkich panujących obecnie zasad przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Podobnie jak na siatkarskim boisku, każdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i za drugą osobę, a, co za tym idzie, za całą grupę. Działajmy tak też w życiu codziennym. Dzięki temu już wkrótce znów będziemy bawić się, uśmiechać oraz rywalizować. W imieniu całego Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej życzę Wam dużo zdrowia oraz wytrwałości.

Do zobaczenia wkrótce!

Konrad Piechocki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved