Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > ŁKS Commercecon Łódź poinformował o aktualnej sytuacji w klubie

ŁKS Commercecon Łódź poinformował o aktualnej sytuacji w klubie

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź na swoim profilu na Facebooku poinformował o aktualnej sytuacji, czasie trwania kwarantanny. Zdementował także doniesienia o tym, że zagrożony jest udział w Lidze Mistrzyń. Przypomnijmy, że w sobotę wieczorem środowisko siatkarskie w Polsce obiegła informacja, iż jedna z zawodniczek brązowego medalisty ostatniego sezonu jest zainfekowana koronawirusem.

Po wykryciu koronawirusa u siatkarki ŁKS-u wszyscy w klubie zostali poddani testom. Szczęśliwie okazało się, że wszyscy pozostali uzyskali wyniki negatywne.  W mediach pojawiło się jednak  wiele różnych informacji, do których postanowił odnieść się klub dziękując jednocześnie za wsparcie.Treść informacji zamieszczona na Facebooku ŁKS Commercecon Łódź:

Dziękujemy Wam serdecznie za wsparcie i ciepłe słowa, które płyną do nas od wczorajszego wieczora
Wiemy, że pojawia się w mediach dużo sprzecznych ze sobą informacji na temat sytuacji w zespole.
Decyzją Sanepidu z dnia wczorajszego zawodniczki oraz sztab szkoleniowy pozostaną na kwarantannie przez tydzień, a nie jak podają niektóre media przez dwa tygodnie. Oczywiście decyzja ta może ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji. Mamy jednak nadzieję, że za kilka dni wszystko wróci do normy.
W okresie izolacji każda z Wiewiór będzie trenować we własnym domu. Trener Tomasz Nagórka doskonale wie jak rozpisać trening domowy, aby przyniósł pożądane efekty, więc o formę Wiewiór możemy być spokojni.
Jeśli chodzi o nasz udział w LM – jak wiecie zgłosiliśmy chęć udziału w rozgrywkach 2020/21 i obecna sytuacja tego nie zmienia.
Jesteśmy przekonani, że zaistniała sytuacja wzmocni nas jako drużynę i #wrócimysilniejsi. Łódzkie Wiewióry słyną z tego, że potrafią wydrapać pazurkami to, czego pragną. Dlatego wspieramy się wzajemnie i dziękujemy Wam za wsparcie. Bo przecież „wszystko będzie dobrze”!

źródło: Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę