Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Spotkanie Norwida z BAS-em Białystok odwołane

I liga M: Spotkanie Norwida z BAS-em Białystok odwołane

fot. tauron1liga.pl

Na dzień przed planowanym meczem 8. kolejki TAURON 1. Ligi, decyzją Zarządu Polskiej Ligi Siatkówki, mecz Exactu Systems Norwid Częstochowa z drużyną BAS-u Białystok został odwołany. Przyczyną takiego stanu rzeczy było podejrzenie zakażenia SARS-COV-2 w drużynie z Białegostoku.

Błękitno-granatowi z samego rana odbyli trening w hali IX LO im. C.K. Norwida, po którym mieli udać się w daleką podróż do stolicy województwa podlaskiego. Tuż przed wyjazdem, około godziny 11:30 częstochowski klub otrzymał jednak informację, iż mecz został odwołany ze względu na podejrzenie zakażenia SARS-COV-2 w drużynie BAS-u Białystok.Poniżej treść komunikatu klubu z Białegostoku:

Klub BAS BIAŁYSTOK informuje, że najbliższy mecz 7.11.2020 z Exact Systems Norwid Częstochowa decyzją Zarządu PLS został odwołany z powodu podejrzenia zakażenia SARS-COV-2. O sytuacji będziemy informować na bieżąco. Nie stwierdzono pozytywnych przypadków działanie na ten moment ma charakter zapobiegawczy.

Kolejnym rywalem częstochowian w walce o ligowe punkty powinna być drużyna Polskiego Cukru Avia Świdnik. Spotkanie zaplanowano na sobotę (14.11.) w Częstochowie, jednak klub ze Świdnika również zmaga się z zakażeniami koronawirusem SARS-CoV-2 przez co nie rozegra dwóch najbliższych meczów – 8. kolejki Tauron 1. Ligi oraz 2. rundy TAURON Pucharu Polski. Na tę chwilę nie ma decyzji odnośnie spotkania z drużyną Exact Systems Norwid w związku z czym częstochowscy siatkarze pod okiem trenera Piotra Lebiody będą w normalnym trybie przygotowywać się do walki o kolejne ligowe punkty.

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved