Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Mecz Krispolu z Norwidem przełożony

I liga M: Mecz Krispolu z Norwidem przełożony

fot. Klaudia Piwowarczyk

Inauguracyjny mecz sezonu 2022/2023 Tauron 1. Ligi dla zespołu Krispol Września i drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa został przełożony na prośbę gospodarza. Wyznaczono już nowy termin spotkania.

W sobotę 17 września we Wrześni miał odbyć się mecz pierwszej kolejki Tauron 1. Ligi, w którym Krispol Września miał podjąć drużynę z  Częstochowy. Spotkanie zostało jednak przełożone na prośbę gospodarza. Nowy termin pojedynku wyznaczono na 5 października.Oznacza to, że podopieczni Mariana Kardasa i Piotra Gruszki rozpoczną sezon tydzień później. 24 września drużyna z Częstochowy zmierzy się w swoim pierwszym meczu z MKST Astrą Nowa Sól, a Krispol Września zagra z SPS Chrobry Głogów.

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę