Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Koronawirus w KPS-ie Siedlce

I liga M: Koronawirus w KPS-ie Siedlce

Informacje o zakażeniach koronawirusem w kolejnych drużynach sportowych przestają już mieć status niespodziewanych wiadomości, a po prostu stają się zwyczajną koleją rzeczy. Dziś następny zespół poinformował o pozytywnym wyniku jednego z testów.

Tym razem zakażenie wykryto w pierwszoligowym KPS-e Siedlce. Siedlczanie mieli zagrać w najbliższy weekend  na wyjeździe z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Polska Liga Siatkówki zadecydowała już o przełożeniu tego spotkania.Poniżej prezentujemy informację klubu KPS Siedlce w sprawie zakażenia koronawirusem:

Klub KPS Siedlce informuje, że otrzymaliśmy jeden pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem typu SARS-COV-2 w naszej drużynie. Decyzją Zarządu KPS Siedlce wszyscy zawodnicy oraz sztab trenerski, którzy mieli kontakt z zakażonym zostali w domowej izolacji.

Informujemy również, że większość zawodników czuje się dobrze, natomiast osoby, u których pojawiły się jakiekolwiek objawy choroby pozostają w kontakcie ze sztabem i lekarzami. Klub również na bieżąco informuje Polską Ligę Siatkówki oraz służby sanitarne o stanie zdrowia wszystkich osób.

W związku z powyższym, Polska Liga Siatkówki zadecydowała że najbliższy mecz z ZAKSA Strzelce Opolskie zostanie rozegrany w innym terminie.

źródło: inf. własna, KPS Siedlce - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved