Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Trzysetowe zwycięstwo Nike w Szczyrku

I liga K: Trzysetowe zwycięstwo Nike w Szczyrku

fot. Karol Słomka

Siatkarki SMS-u PZPS Szczyrk w ramach 8. kolejki I ligi kobiet podejmowały drużynę z Węgrowa. Po pierwszym, wyraźnie przegranym secie, gospodynie zaprezentowały się lepiej, ale nie wystarczyło to do wygrania partii. Siatkarki PMKS Nike Węgrów dopisały do swojego konta komplet punktów i obecnie plasują się na 9. miejscu.

Popełniając tak dużą liczbę błędów własnych trudno myśleć o korzystnym wyniku – to wniosek płynący z konfrontacji uczennic SMS-u PZPS Szczyrk z siatkarkami Nike Węgrów. Gospodynie wyraźnie uległy rywalkom w secie, który mecz otworzył. Siatkarki ze Szczyrku zdobyły w nim jedynie 13 punktów. W drugiej odsłonie walki było więcej, momentami gra toczyła się „na styku”, ale dwucyfrowa ilość punktów bezpośrednio oddanych przyjezdnym nie pozwoliła wyrównać wyniku. W partii trzeciej zawodniczki SMS PZPS spisały się pod tym względem lepiej, ale triumfując 25:21 ekipa z Węgrowa zapisała na swoim koncie maksymalną zdobycz.Rywalki zagrały poprawnie i to na nas dziś wystarczyło. Nie wykorzystaliśmy atutu własnej hali, czyniąc zdecydowanie zbyt mało szkód naszą zagrywką – oceniła Joanna Staniucha-Szczurek, II trener pierwszoligowego zespołu ze Szczyrku.

Na uwagę zasługuje natomiast debiut na tym szczeblu rozgrywek Gabrieli Robińskiej, która wcześniej reprezentowała barwy SMS PZPS w II lidze.

SMS PZPS Szczyrk – PMKS Nike Węgrów 0:3
(13:25, 22:25, 21:25)

Zobacz również:
Wyniki i tabela I ligi kobiet

źródło: smspzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę