Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Libero zostaje w Radomce

Libero zostaje w Radomce

fot. Łukasz Krzywański

Kolejną zawodniczką, która podjęła decyzję o pozostaniu w drużynie MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom na sezon 2023/2024, jest libero, Krystyna Strasz. To druga zawodniczka, która przedłużyła współpracę z Radomskim klubem.

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom powoli odkrywa karty na sezon 2023/2024. Wiadomo już, że w jej barwach w kolejnym sezonie zagra przyjmująca – Natalia Murek. W piątek radomski klub poinformował również o przedłużeniu współpracy z doświadczoną libero – Krystyną Strasz.Krystyna Strasz dołączyła do zespołu z Radomia po sześciu latach gry w ŁKS Commercecon Łódź. W sezonie 2022/2023 libero rozegrała 21 spotkań i zakończyła rozgrywki z 24,23% perfekcyjnego przyjęcia.

Przyszły sezon dla radomskiej libero będzie szesnastym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co ciekawe, nie ma ona zbyt wielu zmian barw klubowych na swoim koncie W latach 2007-2016 występowała w MKS-ie Dąbrowa Górnicza, następnie do 2022 roku była zawodniczką wspomnianego już ŁKS-u, a obecnie gra w Radomiu. Na swoim koncie ma dwa Puchary Polski, dwa Superpuchary oraz medale mistrzostw kraju z tym z najcenniejszego kruszcu wywalczonym wraz z łódzkim zespołem.

Przypomnijmy, że wcześniej klub z Radomia oficjalnie ogłosił także, że do zmian dojdzie na ławce trenerskiej, bo Radomki w kolejnych rozgrywkach nie poprowadzi już Błażej Krzyształowicz, a dodatkowo z drużyny odeszła przyjmująca, Renata Biała. Wiadomo już także, że nową atakującą zespołu będzie Monika Gałkowska, która zdecydowała się na powrót do Polski z włoskiej Perugii.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2023/2024

źródło: inf. własna, radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę