Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Libero rozstaje się z BKS-em Bostik Bielsko-Biała

Libero rozstaje się z BKS-em Bostik Bielsko-Biała

fot. Michał Szymański

Aleksandra Szczygłowska zdecydowała się opuścić bialski klub. Przychodząc do BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała, po kilku latach przerwy wróciła na najwyższy poziom rozgrywkowy (debiutowała w Poli Budowlanych Toruń).

Gdy tylko podpisała kontrakt z klubem z Bielska-Białej stało się jasne, że rywalizacja na pozycji libero będzie niezwykle ciekawa. Zauważał to także trener Bartłomiej Piekarczyk, który stwierdził, że taka sytuacja na pewno przeniesie się na poziom treningów i meczów. Tak też było. Dzięki świetnej postawie Aleksandry Szczygłowskiej na treningach swoje umiejętności podnosiła także Kinga Drabek.Obie przez cały sezon prezentowały się znakomicie, a trener Piekarczyk na tej pozycji miał kłopoty bogactwa. Aleksandra Szczygłowska w tym sezonie zagrała w 10 meczach, w których zawsze spisywała się bardzo dobrze.

Moja krótka przygoda z BKS-em właśnie się kończy, więc chciałam podziękować wszystkim, którzy są częścią tego teamu i byli z nami w tym sezonie. Wyrazy uznania dla pani prezes i jej „załogi”, o BKS BOSTIK jeszcze będzie głośno! Wam kibice również, chociaż nie mogliście być z nami, czułyśmy wasze wsparcie. Chapeau bas! Nie był to dla mnie wymarzony sezon, ale z biegiem czasu może przynieść wiele dobrego. Trzymam za was kciuki i do zobaczenia po drugiej stronie siatki – powiedziała siatkarka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: bkssa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę