Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Libero przedłużył kontrakt z Lube

Libero przedłużył kontrakt z Lube

fot. Katarzyna Antczak

Włoski libero Andrea Marchisio przedłużył kontrakt z Cucine Lube Civitanova. Trzydziestoletni siatkarz będzie występował w drużynie prowadzonej przez Ferdinando De Giorgiego przez kolejne dwa sezony.

Andrea Marchisio trafił do klubu z Marche 2017 roku. Wcześniej występował także w klubach z Półwyspu Apenińskiego, a jego największym osiągnięciem było wywalczenie mistrzostwa kraju i Pucharu CEV w barwach Bre Banca Lannutti Cuneo w 2010 roku. Przez trzy ostatnie sezony w Lube dołożył do swojej kolekcji drugie Scudetto oraz Puchar Włoch. W 2019 roku wywalczył także złoto Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata.– Jestem zaszczycony i szczęśliwy, że mogę dalej być członkiem tego fenomenalnego klubu – powiedział libero. – Przede wszystkim mam nadzieję, że będę mógł znowu zobaczyć naszych kibiców w hali. Jesteśmy grupą, która odnosiła sukcesy i oczywiście wciąż celujemy w zdobycie wszystkich możliwych trofeów również w następnych rozgrywkach – zapowiedział siatkarz.

To kluczowy gracz dla nas, który jest związany z naszym środowiskiem – powiedział wiceprezes Cucine Lube Civitanova, Albino Massaccesi – Andrea ma ważną rolę nie tylko na boisku, ale także w szatni. Dla nas to bardzo ważny kontrakt w kontekście budowania drużyny na przyszłe rozgrywki – dodał włodarz.

źródło: inf. własna, lubevolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę