Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Libero opuszcza Nysę

Libero opuszcza Nysę

fot. Piotr Marchwiński - krispol1liga.pls.pl

Mateusz Czunkiewicz był w ubiegłym sezonie pewnym punktem defensywy nyskiej Stali. Libero niekwestionowanego lidera Krispol 1.Ligi uplasował się na trzecim miejscu w rankingu przyjmujących, ustępując między innymi swojemu koledze z zespołu Kamilowi Dembcowi. To jednak Czunkiewicz rozegrał więcej spotkań. Klub z Nysy poinformował, że w kolejnych rozgrywkach libero nie będzie już zawodnikiem Stali.

Czunkiewicz w swojej karierze wcześniej reprezentował barwy Trefla Gdańsk, Łuczniczki Bydgoszcz i Dafi Społem Kielce. Ostatnie dwa sezony spędził w Stali i przyczynił się do tego, że klub dzisiaj stoi przed szansą gry w PlusLidze.W  trakcie sezonu to właśnie libero Stali często powtarzał, że zespół musi być skoncentrowany na sobie i nie może oglądać się na rywali. – Nie będzie to łatwe (zwycięstwo w kolejnym meczu – przyp. red.), ale  nie obawiamy się żadnego przeciwnika. Uważam, że największym zagrożeniem w lidze jesteśmy sami dla siebie – mówił Czunkiewicz przed jednym ze spotkań.

Na razie nie wiadomo, gdzie libero zagra w przyszłym sezonie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, stalnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę