Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Libero odchodzi z Jurajskiej Armii

Libero odchodzi z Jurajskiej Armii

fot. plusliga.pl

W żółto-zielonych barwach nie zobaczymy więcej Bartosza Makosia. Libero odchodzi z Jurajskiej Armii po roku spędzonym w Zawierciu.

Bartosz Makoś do Aluron CMC Warty Zawiercie dołączył w 2021 roku z Cuprum Lubin. Postawiono przed nim trudne zadanie, bo o miejsce w podstawowym składzie rywalizował z kapitanem Jurajskich Rycerzy Michałem Żurkiem. Na swój debiut w żółto-zielonych barwach czekał do ostatniej kolejki rundy zasadniczej i meczu przed własną publicznością z LUK-iem Lublin.Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za ten rok w Zawierciu. Ten sezon był niesamowity, a skończyliśmy go tak, jak chyba każdy z nas sobie to wyobrażał i marzył. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na boiskach Plusligi i nadal będziecie tak mocno wspierać Aluron CMC Wartę Zawiercie – mówi Makoś.

Bartek jako Jurajski Rycerz zdobył brązowy medal PlusLigi, co jest jego największym sukcesem w dotychczasowej karierze.

Pozycja libero ma swoją specyfikę i nie lubi zmian, dlatego też przy dobrze dysponowanym Michale Żurku, który na dodatek był kapitanem drużyny, Bartek nie miał okazji, by pojawiać się na boisku. Przyjął jednak tę sytuację z pokorą i dawał z siebie wszystko na treningach, dokładając ważną cegiełkę w budowaniu formy drużyny na decydujące mecze sezonu. Nagrodą był pierwszy w karierze medal PlusLigi, z którym opuszcza Zawiercie. Jestem przekonany, że w nowym klubie będą z niego bardzo zadowoleni i życzę mu wszystkiego najlepszego – mówi prezes Kryspin Baran.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2022/2023

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę