Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Leszek Dejewski: Rywale przyjadą do nas bardzo zmotywowani

Leszek Dejewski: Rywale przyjadą do nas bardzo zmotywowani

– Cały sezon graliśmy, poza małymi wpadkami, równo. W fazie zasadniczej zajęliśmy drugie miejsce za naszym finałowym rywalem. W mojej opinii w poprzednim sezonie mogliśmy zdobyć medal. Mieliśmy mocny zespół, ale pandemia koronawirusa przeszkodziła w dokończeniu rozgrywek – powiedział drugi trener Jastrzębskiego Węgla.

W środę rozpoczęła się rywalizacja w finale play off PlusLigi i w pierwszym meczu Jastrzębski Węgiel pokonał w Kędzierzynie-Koźlu Grupę Azoty Zaksę 3:1 i w rywalizacji do dwóch zwycięstw objął prowadzenie 1-0. – Przypomnę, że gramy z finalistą Ligi Mistrzów, być może najlepszym zespołem klubowym Europy – podkreślił Leszek Dejewski. – Stoimy przed historyczną szansą zdobycia po siedemnastu latach tytułu mistrza Polski. Chcemy zdobyć złoto nie tylko dla siebie, ale też dla naszych kibiców, sponsorów, całego naszego środowiska.Drugie spotkanie finału rozegrane zostanie w niedzielę (początek 17.30), gospodarzem będzie Jastrzębski Węgiel. – Rywale przyjadą do nas bardzo zmotywowani. Oni wygrali z nami w Pucharze Polski i zdobyli to trofeum. Do wczorajszej porażki podejdą jako wypadku przy pracy. My cieszymy się bardzo ze zwycięstwa, ale mamy świadomość, że wykonaliśmy w drodze do złotego medalu dopiero połowę pracy, no może 50 plus jeden. Rewanż odbędzie się u nas.

Leszek Dejewski nazwał finałowego rywala „monolitem, który trudno naruszyć.” – Ale jeżeli go się naruszy, to można z Zaksą powalczyć.”

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę