Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Lechia Tomaszów Mazowiecki lepsza od Legii Warszawa

Lechia Tomaszów Mazowiecki lepsza od Legii Warszawa

fot. Klaudia Piwowarczyk

W czwartek 18 sierpnia odbył się mecz sparingowy, w którym zmierzyły się KS Lechia Tomaszów Mazowiecki i Legia Warszawa. Spotkanie odbyło się w warszawskim OSiR Mokotów bez udziału publiczności.  

Przed rozpoczęciem sezonu TAURON 1. Ligi Mężczyzn drużyna KS Lechia Tomaszów Mazowiecki ma w planie rozegrać kilka meczów towarzyskich w celach przygotowawczych. W pierwszym meczu sparingowym podopieczni Mateusza Mielnika zmierzyli się z warszawskim klubem – Legia Warszawa.Zespoły rozegrały cztery sety, które zakończyły się wynikiem 3:1 dla Lechii Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w hali Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim.

źródło: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę