Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kwal. LM M: Lindaren Volley Amriswil bliżej drugiej rundy

Kwal. LM M: Lindaren Volley Amriswil bliżej drugiej rundy

fot. FIVB

Pierwszą serię spotkań w kwalifikacjach do tegorocznej Ligi Mistrzów zakończyło starcie pomiędzy bośniacką Mladostą Brcko oraz szwajcarskim Lindaren Volley Amriswil. Do awansu do drugiej rundy przybliżyli się goście, którzy pokonali ekipę z Bałkanów bez straty seta.

Od początku prym na boisku wiedli podopieczni Vincenta Pichette’a. Szybko w pierwszej partii odskoczyli gospodarzom, wychodząc na pięciopunktowe prowadzenie (5:0). Choć rywale próbowali odrabiać straty, utrzymali je do wyniku 10:5. Wtedy ich przewaga zaczęła jeszcze wzrastać i wkrótce wynosiła aż dziesięć oczek (17:7). Bośniacka ekipa nie potrafiła odpowiedzieć na świetną grę siatkarzy z Amriswil. Szwajcarska drużyna wygrała seta ostatecznie 25:12.W drugiej odsłonie jako pierwsi na prowadzeniu znaleźli się siatkarze Mladosti. Nie było ono jednak znaczące, bo zaledwie jednopunktowe. Przy wyniku 3:2 dla gospodarzy inicjatywę ponownie zaczęli zaś przejmować przyjezdni. Chwilę potem wygrywali oni już z przewagą czterech oczek (8:4). Gospodarze zdołali jeszcze wówczas odrobić do nich dwa punkty, ale szwajcarski zespół nie dał wybić się z rytmu. Stopniowo zaczął odskakiwać i po kilku kolejnych akcjach wyraźnie prowadził (17:9). Goście znów wysoko wygrali partię, tym razem rozbijając rywali do 13.

Rozpędzeni siatkarze Lindaren Volley nie zamierzali zwalniać tempa. W secie numer trzy znów szybko odskoczyli swoim przeciwnikom i po kilku pierwszych akcjach prowadzili 8:4. Z każdą kolejną ich prowadzenie jeszcze bardziej rosło, niebawem było aż sześciopunktowe (12:6). Tak jak w poprzednich partiach, goście całkowicie kontrolowali wydarzenia na boisku, pewnie znów triumfując. Przypieczętowali spotkanie pokonując ekipę z Brcka 25:10.

Mladost Brcko – Lindaren Volley Amriswil 0:3
(12:25, 13:25, 10:25)

Zobacz również:
Wyniki kwalifikacji do Ligi Mistrzów

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę