Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Krzysztof Zabielny: Jesteśmy po intensywnym okresie przygotowań

Krzysztof Zabielny: Jesteśmy po intensywnym okresie przygotowań

fot. Michał Szymański

Siatkarki Płomienia Sosnowiec są w trakcie przygotowań do sezonu 2022/2023. – Drużyna ma za sobą czterotygodniowy okres przygotowawczy, weźmiemy udział w turnieju Grand Prix Zero i chcemy w nim zaprezentować się z jak najlepszej strony.  Mamy również gotowy plan sparingów przed rozgrywkami – powiedział szkoleniowiec sosnowieckiej drużyny Krzysztof Zabielny.

Ekipa z Sosnowca weźmie udział w turnieju Grand Prix Zero w siatkówce plażowej w Warszawie w dniach 22-25 sierpnia 2022. Sporo czasu ekipa z Zagłębia spędziła na piasku, Trans-Ann Płomień Sosnowiec obok LOS-u Nowy Dwór Mazowiecki oraz SAN-Pajdy Jarosław będzie trzecią ekipą z I ligi, która zagra w Grand Prix Zero.– Dostaliśmy zaproszenie i skorzystaliśmy z niego, będziemy chcieli się w tym turnieju zaprezentować jak najlepiej. Sporo czasu spędziliśmy na boiskach siatkówki plażowej. Mamy za sobą intensywny okres przygotowań – powiedział trener Krzysztof Zabielny. W kadrze zespołu jest 11 nowych zawodniczek. Drużyna musi się zgrywać od początku. – Na razie jest wszystko w porządku, poznajemy się wzajemnie. Przyjechałam na trening do Sosnowca i spodobało mi się tutaj. Trener powiedział, że widzi mnie w tej drużynie dlatego postanowiłam spróbować swoich sił w I lidze – stwierdziła Karolina Natanek. W podobnym tonie wypowiedziała się Martyna Kłoda. – Postanowiłam wrócić do kraju i być bliżej domu, w zespole z Sosnowca panuje miła atmosfera – dodała siatkarka.

Płomień ma już zaplanowane sparingi. – 3 września wyjeżdżamy na mini turniej do Wieliczki.7 września Solna przyjeżdża do Sosnowca. W dniach 10-11 udamy się na turniej do Częstochowy. 16 i 17 września odbędzie się w naszej hali turniej rozpoczęcia sezonu. Tydzień przed rozpoczęciem ligi tj. 24 września zagramy turniej w Łaziskach – zakończył trener Płomienia.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze kobiet

źródło: TVP3 Katowice

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę