Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Wójcik: Cierpliwość popłaca

Krzysztof Wójcik: Cierpliwość popłaca

fot. legionisci.com

Legia Warszawa w organizowanym przez siebie VII Międzynarodowym Turnieju City Volley Cup odniosła dwa zwycięstwa, ale też zanotowała jedną porażkę. – Przede wszystkim gratulacje dla zespołu za te dwa zwycięstwa w City Volley Cup. Trochę na nie czekaliśmy. Powtarzaliśmy sobie, że musimy być cierpliwi i te zwycięstwa w końcu przyjdą. Zresztą w meczach sparingowych nie są one najważniejsze. Będziemy chcieli wygrać na inaugurację w lidze – powiedział trener siatkarzy Legii Warszawa Krzysztof Wójcik.

W weekend w Warszawie odbył się VII Międzynarodowy Turniej City Volley Cup. Obok pierwszoligowej Legii Warszawa zagrały dwa zespoły drugoligowe – Sparta Grodzisk Mazowiecki oraz CUK Anioły Toruń, a także czeski zespół Black Volley Beskydy.Warszawianie pokonali 3:2 Black Volley Beskydy, a także w trzech setach Spartę Grodzisk Mazowiecki. Stołeczna drużyna musiała z kolei uznać wyższość Aniołów Toruń, z którymi przegrała 1:3.

– Przede wszystkim gratulacje dla zespołu za te dwa zwycięstwa w City Volley Cup. Trochę na nie czekaliśmy. Powtarzaliśmy sobie, że musimy być cierpliwi i te zwycięstwa w końcu przyjdą. Zresztą w meczach sparingowych nie są one najważniejsze. Będziemy chcieli wygrać na inaugurację w lidze – powiedział trener siatkarzy Legii Warszawa Krzysztof Wójcik.

– Zagraliśmy w sobotę dwa dobre spotkania, w piątek mecz z Toruniem był również niezły w naszym wykonaniu. O wygranej torunian zdecydowały niuanse w końcówkach i gracze Aniołów przechylili mecz na swoją korzyść. W sobotę to już my odwróciliśmy mecz ze stanu 12:14 z zespołem z Czech, a potem pokonaliśmy zespół z Grodziska. Musimy cierpliwie pracować. Najważniejsze, żebyśmy wszyscy wrócili do zdrowia i myślę, że wtedy będzie się tak układać, że w lidze też będziemy wygrywali – powiedział szkoleniowiec Legii na dwa tygodnie przed początkiem rozgrywek I ligi.

źródło: legionisci.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę