Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Wójcik: Był to mecz walki

Krzysztof Wójcik: Był to mecz walki

fot. legionisci.com

Legia Warszawa zainaugurowała sezon TAURON 1. Ligi Mężczyzn w meczu z drużyną SPS Chrobry Głogów. Spotkanie 3:2 wygrała warszawska drużyna. – Ostatnie mecze z Chrobrym były bardzo zacięte – mówił trener Legii Krzysztof Wójcik.

W sobotę 17 września warszawska drużyna TAURON 1. Ligi Mężczyzn – Legia Warszawa rozegrała swój pierwszy mecz w sezonie 2022/2023, a jej przeciwnikiem była drużyna SPS Chrobry Głogów. Spotkanie zakończyło się wygraną stołecznego zespołu 3:2 (20:25, 25:13, 20:25, 25:23, 15:12).Był to mecz walki, emocje towarzyszyły zawodnikom od pierwszej do ostatniej akcji. Cieszymy się, że ze stanu 1:2 wyciągnęliśmy na 3:2. Jest na pewno dodatkowa wartość – podkreślił Krzysztof Wójcik, dla którego spotkanie było debiutem w roli trenera Legii.

Jak podkreślił stołeczny szkoleniowiec, nie wszyscy zawodnicy byli w pełni dyspozycji. Patryk Akala wszedł na boisko w podstawowym składzie dopiero w tie-breaku – Czekamy aż cały zespół będzie w pełni sił – powiedział Wójcik.

Trener legionistów pochwalił grę Bruno Romanuttiego, który zdobył statuetkę MVP spotkania. –  Jest on bardzo doświadczonym, specyficznym atakującym – zaznaczył Wójcik. – Dużo widzi. Potrafi grać technicznie. W bardzo trudnych sytuacjach obił blok, zaprezentował swoje umiejętności – dodał trener warszawskiej drużyny.

Następnym przeciwnikiem Legii Warszawa jest Mickiewicz Kluczbork, z którym stołeczni zagrają na wyjeździe.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę