Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Skubiszewski: Mamy już podpisanych 14 kontraktów

Krzysztof Skubiszewski: Mamy już podpisanych 14 kontraktów

fot. Grzegorz Winnicki

Dotychczas w I lidze mężczyzn nie pojawia się zbyt wiele oficjalnych informacji transferowych. Niebawem kadrę na nowy sezon ma zacząć ogłaszać LUK Politechnika Lublin. – Mamy już podpisanych 14 kontraktów siatkarzy na nowy sezon. Od piątku planujemy systematyczną publikację na stronie klubowej naszych zawodników, którzy podejmą walkę o PlusLigę – zapowiada prezes Krzysztof Skubiszewski.

Sezon 2019/2020 był bardzo udany dla beniaminka z Lublina. LUK Politechnika zbudowała ciekawy skład i zajęła trzecie miejsce. Włodarze zespołu prowadzonego przez Macieja Kołodziejczyka nie ukrywają, że w przyszłym sezonie celem będzie walka o awans do PlusLigi. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji dotyczących wzmocnień lubelskiej drużyny. Dotychczas zarząd LUK Politechniki wystosował jedynie oświadczenie, w którym odcinał się od wszelkich plotek. Te jednak nie ustają.Z zespołem z Lublina od pewnego czasu łączeni są już rozgrywający Grzegorz Pająk, który w poprzednim sezonie występował w MKS-ie Będzin. Ma on zastąpić Bartosza Zrajkowskiego, który prawdopodobnie opuści klub. Z ligi francuskiej do LUK Politechniki przenieść mają się środkowy Wojciech Sobala, przyjmujący Jakub Wachnik i atakujący Szymon Romać. Wachnik i Romać ostatni sezon spędzili w Cambrai VB, zaś Sobala reprezentował barwy Narbonne Volley. Wszyscy trzej w swoim siatkarskim CV mają występy w PlusLidze.

Nowym przyjmującym lubelskiego zespołu ma zostać również Jakub Peszko. Siatkarz w ostatnich latach występował w PlusLidze najpierw w MKS-ie Będzin a w ostatnim sezonie w BKS-ie Viśle Bydgoszcz. Wcześniej pochodzący z Rzeszowa zawodnik grał między innymi w Avii Świdnik. – Graliśmy wówczas razem z obecnym trenerem zespołu z Lublina Maćkiem Kołodziejczykiem – mówi Jakub Peszko. Zapytany o swoją sportową przyszłość mówi: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Nie mogę powiedzieć, że jestem zawodnikiem LUK Politechniki. Na dzisiaj jestem graczem BKS Visła Bydgoszcz – podkreśla przyjmujący.

Dotychczas LUK Politechnika Lublin ogłosiła kształt sztabu szkoleniowego. Na stanowisku pierwszego trenera pozostał Maciej Kołodziejczyk. Kolejne oficjalne informacje transferowe mają zacząć pojawiać się pod koniec tygodnia. – Mamy już podpisanych 14 kontraktów siatkarzy na nowy sezon. Od piątku planujemy systematyczną publikację na stronie klubowej naszych zawodników, którzy podejmą walkę o PlusLigę – zapowiada prezes Krzysztof Skubiszewski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: dziennikwschodni.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę