Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Rejno: Warta to niewygodny przeciwnik

Krzysztof Rejno: Warta to niewygodny przeciwnik

Warta Zawiercie lubi agresywnie grać w ataku, ciężko się z nimi gra. W Kędzierzynie-Koźlu zagrali bardzo dobrze, z tego meczu na pewno wyciągnęli wnioski i nam się postawią – powiedział Krzysztof Rejno, środkowy kędzierzyńskiej ekipy.

Zespół ZAKSY nie lekceważy swojego rywala z Zawiercia. W rundzie zasadniczej kędzierzynianie dwukrotnie wygrali z Wartą. Spotkanie w play-off będzie miało zupełnie inny ciężar gatunkowy.– Do Kędzierzyna-Koźla przyjedzie zespół, który lubi walczyć, który lubi  atakować mocno i bezpardonowo. Musimy się skupić przede wszystkim na naszej grze i musimy zagrać swoją siatkówkę. Drugi mecz z Wartą Zawiercie w Kędzierzynie-Koźlu udało nam się wygrać 3:0 dzięki dobrze rozegranym końcówkom. W każdym z setów nasi rywale mieli przewagę. Myślę, że wyciągnęli wnioski z tego meczu i na pewno nie będzie nam się grało tak dobrze jak miało to miejsce w sezonie zasadniczym – stwierdził Krzysztof Rejno.

W podobnym tonie wypowiedział się drugi trener ZAKSY. – Zarówno Warta, jak i my chcemy znaleźć się w finale. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwa sprawa. Ważne, abyśmy byli zdrowi i myślę, ze zawiercianie nie będą wygodnym rywalem. Jeżeli chcemy zagrać w finale to musimy wygrać ze wszystkimi – zakończył Michał Chadała.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę