Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Andrzejewski: Każdy mecz jest dla mnie jak złoto

Krzysztof Andrzejewski: Każdy mecz jest dla mnie jak złoto

fot. Klaudia Piwowarczyk

Aluron CMC Warta Zawiercie po zwycięstwie z Jastrzębskim Węglem pozostaje w walce zakończenie fazy zasadniczej na piątym, a być może nawet czwartym miejscu. Przed podopiecznymi trenera Igora Kolakovicia starcie ze Stalą Nysa. – Będziemy starali się dla siebie, dla kibiców i dla klubu zagrać jak najlepszy mecz – zapowiedział Krzysztof Andrzejewski, libero Aluronu.

Po bolesnej porażce 0:3 w Zawierciu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa trener Igor Kolaković zdecydował dokonać sporych roszad w wyjściowym składzie, co poskutkowało ważnym historycznym zwycięstwem jego podopiecznych w Jastrzębiu-Zdroju.Szansę na występ od pierwszego gwizdka dostał m.in. libero Krzysztof Andrzejewski. – To, że mamy wyrównany zespół, było wiadome od początku sezonu. Każdy z zawodników prezentuje wysoki poziom, chociaż do tej pory nie korzystaliśmy z tych graczy drugiej szóstki w takiej formie i w składzie wyjściowym. Mecz z Jastrzębskim Węglem pokazał, że można to robić nawet częściej i z korzyścią dla drużyny. Nasza jakość jest duża i w każdej chwili możemy być przydatni dla zespołu – powiedział siatkarz.

Najbliższy mecz ze Stalą Nysa będzie dla niego okazją do zmierzenia się ze swoim były zespołem, w którym występował na parkietach I ligi w latach 2011-2013. – Sentyment jest spory, jeśli chodzi o Nysę. Pobyt tam wspominam bardzo dobrze, przede wszystkim wygranie I ligi z fajną drużyną, która wówczas się tam zebrała. Pech chciał, że w tamtym czasie PlusLiga była ligą zamkniętą i to pierwsze miejsce nie przełożyło się na awans. Ten pierwszy sezon w Nysie był naprawdę świetny – przyznał Andrzejewski.

Na dwa mecze przed końcem fazy zasadniczej zawiercianie wciąż mają szansę na awans z siódmego na piąte lub nawet czwarte miejsce. Muszą jednak wygrać w Nysie za trzy punkty. – Ja będę chciał wyjść i zagrać najlepiej jak potrafię. Nie nacieszyłem się za bardzo byciem na boisku i grą w tym sezonie, więc dla mnie każdy mecz, w którym mam okazję pokazać swoje umiejętności, jest jak złoto. Myślę, że podejście chłopaków, którzy też troszeczkę mniej grali w tym sezonie, jest podobne. Będziemy starali się dla siebie, dla kibiców i dla klubu zagrać jak najlepszy mecz – zapowiedział Krzysztof Andrzejewski.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę