Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krystian Walczak nowym zawodnikiem KPS Siedlce

Krystian Walczak nowym zawodnikiem KPS Siedlce

fot. BAS Białystok

Nowym zawodnikiem występującego w TAURON 1. Lidze PSG KPS Siedlce został Krystian Walczak, który występuje na pozycji atakującego. – Liczę, że dołożę swoją cegiełkę abyśmy zakończyli sezon z uśmiechami na twarzy – powiedział Krystian Walczak.

Na kilka meczów przed końcem fazy zasadniczej TAURON 1. Ligi do PSG KPS Siedlce dołączył nowy zawodnik – Krystian Walczak, który występuje na pozycji atakującego.Młody siatkarz ma na swoim koncie grę w trzech klubach pierwszoligowych: Exact Systems Norwid Częstochowa (2020/2021), ZAKSA Strzelce Opolskie (2021/2022) i BAS Białystok (2022/2023). W trakcie trwającego obecnie sezonu atakujący wyjechał do Turcji, gdzie grał dla drużyny Hatay Büyükşehir Belediyespor, jednak ze względu na serię kataklizmów  postanowił dokończyć sezon w Polsce.

Po krótkim pobycie w Turcji wracam znowu do pierwszej ligi aby dokończyć sezon – powiedział Krystian Walczak. – Cieszę się, że mam możliwość zrobienia tego właśnie w Siedlcach gdzie drużyna jest ambitna i waleczna. Liczę, że dołożę swoją cegiełkę abyśmy zakończyli sezon z uśmiechami na twarzy. Czekam na Wasze wsparcie z trybun i do zobaczenia na hali – dodał atakujący.

źródło: KPS Siedlce - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę