Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kryspin Baran: Sparing z GKS-em będzie próbą generalną

Kryspin Baran: Sparing z GKS-em będzie próbą generalną

fot. pls.pl

– Sparing z drużyną z Katowic będzie, na tę chwilę, jedynym sprawdzianem naszej drużyny przed sezonem w Zawierciu. W związku z tym traktujemy go organizacyjnie jako próbę generalną kontrolowanego wejścia i wyjścia kibiców – mówi  klubu Kryspin Baran, prezes zarządu Aluronu CMC Warta Zawiercie.

Aluron CMC Warta w najbliższy piątek i sobotę rozegra dwa mecze kontrolne z GKS-em Katowice. Piątkowe spotkanie zostanie rozegrane w Zawierciu, natomiast rewanż dzień później w Katowicach.Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19, na żaden z meczów kontrolnych nie zostaną wpuszczeni przedstawiciele mediów ani osoby postronne.

Sparing z drużyną z Katowic będzie na tę chwilę, jedynym sprawdzianem naszej drużyny przed sezonem w Zawierciu. W związku z tym traktujemy go organizacyjnie jako próbę generalną kontrolowanego wejścia i wyjścia kibiców – mówi prezes zarządu klubu Kryspin Baran. – Klub Kibica na sparingu w hali OSIR w Zawierciu pomoże nam przeprowadzić ten test – zostanie dla nich udostępniona wyłącznie górna trybuna. Podczas tego spotkania zachowane zostaną obostrzenia sanitarne, takie jak kontrolowane wejście i wyjście kibiców, mierzenie temperatury przed wejściem do hali oraz dystans społeczny między kibicami na trybunach. Dzięki tej próbie będziemy wiedzieć jak radzić sobie organizacyjnie podczas spotkań PlusLigi – kończy Kryspin Baran.

Ze spotkań w Katowicach i Zawierciu zostaną przeprowadzone transmisje na żywo na mediach społecznościowych i kanale YouTube Aluronu CMC Warta Zawiercie. Początki transmisji o godz. 16:15.

źródło: aluroncmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved