Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krispol skompletował przyjęcie, Kacperkiewicz zostaje w BAS-ie

Krispol skompletował przyjęcie, Kacperkiewicz zostaje w BAS-ie

fot. volleyespadon.pl

Krispol Września ogłosił nazwisko czwartego przyjmującego. Do pierwszoligowca dołączył Jakub Buczek, który ostatni sezon spędził w MCKiS-ie Jaworzno. Trzeci sezon w BAS-ie Białystok spędzi Adrian Kacperkiewicz. Szeregi Olimpii opuszcza środkowy bloku Dominik Koliński.

Po udanym sezonie 2021/2022 w Krispolu Września zaszły bardzo duże zmiany. W drużynie zostało tylko trzech zawodników – rozgrywający Piotr Lipiński oraz duet libero – Bartosz Zieliński i Patryk Ligocki. Klub stopniowo odkrywa karty przed kolejnymi rozgrywkami.W czwartek przedstawiono nazwisko czwartego przyjmującego. Do pierwszoligowca z Wrześni dołączył Jakub Buczek. Siatkarz w minionym sezonie reprezentował barwy drugoligowego MCKiS-u Jaworzno. Wcześniej grał w MOS-ie Wola Warszawa, z którym w 2020 roku sięgnął po mistrzostwo Polski juniorów.

BAS Białystok kontynuuje przedstawianie osób, które zostają w klubie po awansie do I ligi. Na stanowisku szkoleniowca pozostaje Krzysztof Andrzejewski. W BAS-ie kolejny sezon spędzą Maciej Naliwajko i Maciej Janikowski. Trzecim przyjmującym, który zdecydował się nie zmieniać barw klubowych jest Adrian Kacperkiewicz. Siatkarz miał już okazję występować w barwach BAS-u w I lidze w sezonie 2020/2021. – Bardzo się cieszę że będę mógł kontynuować przygodę z siatkówka w Białymstoku, zrobiliśmy krok do przodu poprzez ciężką pracę, co zaowocowało promocją o jeden szczebel rozgrywkowy wyżej. Białystok jest fantastycznym miastem do życia i bardzo dobrze czuję się tu w klubie. Mam nadzieję, że sprawimy niejedną niespodziankę na parkiecie i pokażemy, że siatkówka w województwie podlaskim z roku na rok będzie na wyższym poziomie – skomentował swoją decyzję.

Kolejne odejście potwierdziła natomiast Olimpia Sulęcin. Dominik Koliński po sezonie spędzonym w barwach tego klubu zmienia barwy. Środkowy nie miał okazji do zaprezentowania pełni swoich umiejętności, bowiem w rozgrywkach 2021/2022 pojawił się na boisku tylko w jednym secie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: BAS Białystok - Facebook, Krispol Września - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę