Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Koronawirus nie odpuszcza, mecz Ślepska z Aluronem odwołany

Koronawirus nie odpuszcza, mecz Ślepska z Aluronem odwołany

Koronawirus ponownie pomieszał szyki zespołom grającym w PlusLidze. Tym razem pojawił się w Ślepsku Malow Suwałki, przez co jego wtorkowa konfrontacja z Aluronem CMC Warta Zawiercie została odwołana.

Wydawało się, że koronawirus powoli będzie odpuszczał, tymczasem ponownie daje się we znaki zespołom walczącym w PlusLidze. Wciąż do treningów nie wrócił Jastrzębski Węgiel, a część jego zawodników do ćwiczeń ma wrócić dopiero od środy.Kolejnym klubem, w którym ponownie pojawił się wirus, jest Ślepsk Malow Suwałki. Ze względu na wykrycie w nim ogniska wirusa, jego potyczka z zawiercianami została odwołana. Podopieczni Igora Kolakovicia nie mają ostatnio szczęścia, bowiem najpierw nie odbył się ich mecz z Jastrzębskim Węglem, a kilka dni później wypadła im potyczka z ekipą znad Czarnej Hańczy.

Poniżej prezentujemy komunikat klubu:

– Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że w związku z wykryciem ogniska koronawirusa w drużynie biało-niebieskich, zaległy mecz 5. kolejki PlusLigi z Aluronem CMC Wartą Zawiercie został odwołany. Zaplanowane pierwotnie na 24 listopada spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie. Z uwagi na zaistniałą sytuację Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach nałożyła na poszczególnych członków zespołu tygodniową kwarantannę

źródło: inf. własna, slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved