Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kontuzja przyjmującej reprezentacji Polski

Kontuzja przyjmującej reprezentacji Polski

fot. Michał Szymański

Polskie siatkarki pokonały reprezentację Serbii 3:0 w spotkaniu Ligi Narodów. W końcówce ostatniego występu na turnieju w tureckiej Antalyi doszło jednak do pechowej sytuacji. Kontuzji doznała przyjmująca Monika Fedusio. Miejmy nadzieję, że uraz reprezentantki Polski okaże się niegroźny.

Sytuacja miała miejsce przy stanie 2:0 i 20:22 w trzecim secie. Polki goniły wynik, wygrały dwie kolejne akcje i wówczas nastąpił pechowy moment. Monika Fedusio, opadając po bloku, nadepnęła na stopę rywalki i skręciła staw skokowy. Nie mogła kontynuować gry i ze łzami w oczach musiała opuścić boisko.

Mimo tej fatalnej sytuacji, Polki zdołały odrobić straty i wygrały rywalizację na przewagi 30:28. Drużyna Stefano Lavariniego turniej w Antalyi zakończyła z kompletem czterech zwycięstw.

Monika Fedusio to 23-letnia przyjmująca Grot Budowlanych Łódź. Na niedawnej gali Polskiej Ligi Siatkówki została wybrana siatkarką sezonu Tauron Ligi 2022/23. Miejmy nadzieję, że uraz reprezentantki Polski okaże się niegroźny.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved